Wyświetl pojedynczy post
bubrowski
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10950
Stary 16.06.2009, 22:08
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358..._Slowenii.html

Cytat:
jest podstawowym reprezentantem Słowenii. Choć ma niespełna 25 lat, to rozegrał w kadrze 17 spotkań. Wystąpił m.in. we wrześniu w spotkaniu z Polską. W ekstraklasie słoweńskiej zdobył siedem goli i był najlepszym asystentem ligi. W sumie rozegrał w niej już 127 spotkań (22 bramki).

Bożok na cierpliwość Macieja Skorży nie ma jednak co liczyć, bo już w połowie lipca krakowianie rozpoczynają eliminacje do Ligi Mistrzów. Zresztą 20 czerwca na treningu ma się stawić cała kadra wraz z nowymi piłkarzami. Jak na razie Wisła szuka obrońcy i niewykluczone, że będzie to również zawodnik ze Słowacji.
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,3...a_Gliwice.html

Cytat:
Perspektywa gry w Lidze Mistrzów na pewno jest kusząca, a rywalizacji z Mariuszem Pawełkiem bym się nie bał.
Ostatnio edytowane przez bubrowski : 16.06.2009 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując