Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3007
Stary 16.06.2009, 21:37
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Mów co chcesz, ale on dalej jest jednym z najlepszych polskich piłkarzy.
chciałbym abyś miał racje, czas pokaże, może w Lechii bedzie królem strzelców (o ile transfer Rasiak za trenera odnowy dojdzie do skutku )
Odpowiedz cytując