Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline
#
3007
16.06.2009, 21:37
vote-for-mikey
napisał(a):
Mów co chcesz, ale on dalej jest jednym z najlepszych polskich piłkarzy.
chciałbym abyś miał racje, czas pokaże, może w Lechii bedzie królem strzelców (o ile transfer Rasiak za trenera odnowy dojdzie do skutku
)
born2b3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do born2b3k
Znajdź inne posty napisane przez born2b3k