jasnyGwint napisał(a):

1. Kto powiedział, że potrzebujemy wzmocnien na już.
2. Kiedy nie będziemy potrzebowac wzmocnień na już.
....
|
także tego ... sam sobie jakby zaprzeczasz, ale ok....

No ale niech będzie:
ad.1. Cały czas mowa o bramkarzu, ofensywnym pomocniku, napastniku, a teraz i zastępców Baszcza i Zienia szukamy. I oni właśnie mają być "na już". Nawet trener Skorża mówi, że potrzebuje wzmocnień na LM czy tez LE.
ad.2.
Teoretyczniegdybyśmy mieli teraz te
młode talenty to w przyszłości zapełnili by [niecały oczywiście] skład. Przykład? Taki najprostszy: FC Barcelona ;p->
No ale to tylko tak, żeby uzmysłowić o co mi chodzi. Bo pewnego poziomu to my nigdy nie osiągniemy.

:/