Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10949
Stary 16.06.2009, 21:26
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
1. Kto powiedział, że potrzebujemy wzmocnien na już.
2. Kiedy nie będziemy potrzebowac wzmocnień na już.
....
także tego ... sam sobie jakby zaprzeczasz, ale ok.... No ale niech będzie:
ad.1. Cały czas mowa o bramkarzu, ofensywnym pomocniku, napastniku, a teraz i zastępców Baszcza i Zienia szukamy. I oni właśnie mają być "na już". Nawet trener Skorża mówi, że potrzebuje wzmocnień na LM czy tez LE.
ad.2. Teoretyczniegdybyśmy mieli teraz temłode talenty to w przyszłości zapełnili by [niecały oczywiście] skład. Przykład? Taki najprostszy: FC Barcelona ;p-> No ale to tylko tak, żeby uzmysłowić o co mi chodzi. Bo pewnego poziomu to my nigdy nie osiągniemy. :/
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując