Wyświetl pojedynczy post
Nowa Huta Gangsta
Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8857
Stary 16.06.2009, 21:19
Czy ma ktoś wolny fan club Wisły na naszej klasie. Min. 1000 znajomych Jeśli tak to proszę o kontakt, bo chętnie przejme takie FC.
Zamiast usuwać albo wogule nie wchodzić oddajcie je komus kto się nim zajmie
Proszę o nie komentowanie że to głupie i wogule tylko jak macie propozycje to pisac.
Odpowiedz cytując