Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline
#
1118
16.06.2009, 19:57
proszę o zdjęcie podłogi w galerii Krakowskiej koło empiku (ułożone Stare Miasto z płytek). Głupia prośba, ale tak się złożyło że potrzebuję
Powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powód: powó
Ostatnio edytowane przez Mistel : 16.06.2009 o godz. 19:58.
Mistel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistel
Znajdź inne posty napisane przez Mistel