Widze że budowa trybuny C nie jest już tak komentowana, tylko każdy koncentruje się na rozbiórce A i B a tymczasem budowa trybuny C idzie pełną parą po oglądnieciu zdjęć z wczoraj widać że prace idą z każdym dniem do przodu, nic tylko czekać aż będziemy mieć piękny stadion
