Wyświetl pojedynczy post
WISŁA 1906 NH
Senior Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3028
Stary 16.06.2009, 14:10
Widze że budowa trybuny C nie jest już tak komentowana, tylko każdy koncentruje się na rozbiórce A i B a tymczasem budowa trybuny C idzie pełną parą po oglądnieciu zdjęć z wczoraj widać że prace idą z każdym dniem do przodu, nic tylko czekać aż będziemy mieć piękny stadion
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
Odpowiedz cytując