Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10926
Stary 16.06.2009, 13:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Mnie cieszy jedno, ze zrezygnoiwalismy ze sprowadzania dziadkow typu Penksa, Kryszałowicz a kupujemy ludzi mlodych ktorym jeszcze zalezy na tym zeby cos osiagnac w footbollu i takich ktorzy na pewno moga sie rozwinad w przeciwienstwie do 30 letnich kopaczy )

Zeby sprowadzili Glika, Kasprzika, Bozoka (kurde fajne nazwisko, prawie jak Brozek ), i tego napastnika ktory grał w Groningen a byłoby juz naprawde zajebiscie. Nie pozostało by nic innego jak zabrac ta ekipe na oboz i zgrywac ją
.. I awansować do Ligi Mistrzów
Odpowiedz cytując