Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
10926
16.06.2009, 13:40
Jaroo1
napisał(a):
Mnie cieszy jedno, ze zrezygnoiwalismy ze sprowadzania dziadkow typu Penksa, Kryszałowicz a kupujemy ludzi mlodych ktorym jeszcze zalezy na tym zeby cos osiagnac w footbollu i takich ktorzy na pewno moga sie rozwinad w przeciwienstwie do 30 letnich kopaczy
)
Zeby sprowadzili Glika, Kasprzika, Bozoka (kurde fajne nazwisko, prawie jak Brozek
), i tego napastnika ktory grał w Groningen a byłoby juz naprawde zajebiscie. Nie pozostało by nic innego jak zabrac ta ekipe na oboz i zgrywac ją
.. I awansować do Ligi Mistrzów
KuLwIk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KuLwIk
Znajdź inne posty napisane przez KuLwIk