Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10924
Stary 16.06.2009, 13:35
wszystkim narzekającym na to, że interesujemy się zawodnikami za darmo, chciałem przypomnieć, że Marcelo przyszedł do nas ZA DARMO.
ciekaw jestem, czy ta wypowiedź jakiegoś prezesa apropo zainteresowania Wisły Kirmem jest prawdziwa.
Odpowiedz cytując