Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10919
Stary 16.06.2009, 12:50
Snow napisał(a):Wyświetl post
Powiem więcej : taki kierunek transferowy powinniśmy obrać dawno temu!
Dokładnie tak, Czechy, Słowacja, Słowenia, Bułgaria itd..

Jedno mi się w tym wszystkim podoba. W pzreciwieństwie do lat ubiegłych. Mniej szumu medialnego, więcej konkretów.
Odpowiedz cytując