Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10917
Stary 16.06.2009, 12:49
Sobol jeszcze nie podpisał kontraktu.Tym martwie się najbardziej bo ci co przyjdą do pięt mu nie dorastają.
Rada nadzorcza chyba w gumki z nami gra.Nie tylko z nami)))
Odpowiedz cytując