Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10914
Stary 16.06.2009, 12:36
a ja tam wolę z zagranicy zawodników...mają inna mentalność niż Polacy...
i to jest już plus...wiekszosci chce sie pracowac na treningach i maja ambicje...bo nie kiedy naszym grajkom i brakuje ambicji

Odpowiedz cytując