Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7949
Stary 16.06.2009, 12:30
diablo885 napisał(a):Wyświetl post
WILU TS- Nie zal sie juz tak.. U nas Bednarz dobrze kombinuje i ak przyjdzie do nas ten Kirm to jestem pewien ze bedzie wymatal
Ta Jirsak i Łobo też wymiatają nie ma co.Co roku to samo a Wy dalej tacy pobłażliwi
Odpowiedz cytując