Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10905
Stary 16.06.2009, 12:11
Sami działacze mówili, że jeśli będą transfery to raczej z zagranicy, bo ceny za zawodników na krajowym podwórku nie są adekwatne do ich umiejętności... to chyba wiele wyjaśnia czemu Wisła nie sięga po zawodników z Polski...
A tak na marginesie jeszcze to miały być jakieś transfery z za oceanu podobno idąc śladem Marcelo...
Ostatnio edytowane przez Luk4s : 16.06.2009 o godz. 12:13.
Odpowiedz cytując