Sami działacze mówili, że jeśli będą transfery to raczej z zagranicy, bo ceny za zawodników na krajowym podwórku nie są adekwatne do ich umiejętności... to chyba wiele wyjaśnia czemu Wisła nie sięga po zawodników z Polski...
A tak na marginesie jeszcze to miały być jakieś transfery z za oceanu podobno idąc śladem Marcelo...
