Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10903
Stary 16.06.2009, 11:57
CzerskLG napisał(a):Wyświetl post

ludzie jak Wisła się nikim nie interesowała to źle a jak się interesuje to jeszcze gorzej...
Gdyby tak Wisła kupiła co czwartego, którym ponoć się interesowała, to dziś mielibyśmy zupełnie inną 11tkę.
Sezon ogórkowy w pełni więc te njusy trza traktować z dużym dystansem, by znów za miesiąc nie było - 'oszukali mnie , banda decydentów'
Ktoś się pytał, czemu nie Polacy...To w zasadzie łączy się z wczorajszą dyskusją o lidze słowackiej.
Jak ktoś uważa się za eksperta ,bo poklikał na transfermarkt.de, to stwierdzi że dzieli nas przepaść i rzeczywiście jest przepaść, tylko nie jeśli chodzi o poziom ligi a o wycenę zawodników, ich zarobki itp.

Ciężko kupić kogoś w miarę ukształtowanego bo cena z kosmosu a szukać w niższych ligach nie ma kto
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując