CzerskLG napisał(a):

ludzie jak Wisła się nikim nie interesowała to źle a jak się interesuje to jeszcze gorzej...
|
Gdyby tak Wisła kupiła co czwartego, którym ponoć się interesowała, to dziś mielibyśmy zupełnie inną 11tkę.
Sezon ogórkowy w pełni więc te njusy trza traktować z dużym dystansem, by znów za miesiąc nie było - 'oszukali mnie , banda decydentów

'
Ktoś się pytał, czemu nie Polacy...To w zasadzie łączy się z wczorajszą dyskusją o lidze słowackiej.
Jak ktoś uważa się za eksperta ,bo poklikał na transfermarkt.de, to stwierdzi że dzieli nas przepaść i rzeczywiście jest przepaść, tylko nie jeśli chodzi o poziom ligi a o wycenę zawodników, ich zarobki itp.
Ciężko kupić kogoś w miarę ukształtowanego bo cena z kosmosu a szukać w niższych ligach nie ma kto