Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10895
Stary 16.06.2009, 11:17
Skoro jest wypowiedź prezesa klubu, że Wisła interesuje się Kirmem, to faktycznie może coś być na rzeczy. Kontrakt kończy mu się za rok, więc dużej sumy za niego oczekiwać nie będą.
Odpowiedz cytując