http://www.futbol.pl/artykul/55303.html
Ten news był najpierw o tym napastniku, a potem zmienili jego treść na tą o tym pomocniku, coś kręcą na tym futbol.pl
Gdyby jednak było to prawdą to ten koleś wydaje się dużo lepszy, ale niestety i droższy niż Bożok, tą jego "lepszość" oceniam po statsach, w ostatnim sezonie 7 bramek 17 asyst, zajebioza