Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10882
Stary 16.06.2009, 10:57
Ten Kirm wydaje się lepszy od Bozoka.
Statystyki ma świetne(mimo że liga słoweńska na pewno jest słabsza od słowackiej) do tego mecze w reprezentacji.
Odpowiedz cytując