Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ktulu
Member
Od: 07.2005
Offline
#
10877
16.06.2009, 10:56
Ale jaja, było o napastniku, ale edytowali newsa i napisali o pomocniku. W temacie o rynku transferowym ostał się jeszcze stary news
ktulu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ktulu
Znajdź inne posty napisane przez ktulu