Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 16.06.2009, 10:25
to i ja się pochwale , a co by nie .. w końcu zdałem za 4 razem , najważniejsze to się nie załamywać i pozdrawiam pana Andrzeja T. może akurat to czyta w porządku gość


aha i jeszcze jedno jak to teraz jest z tymi zielonymi listkami badaniami i kursami itd?
Ostatnio edytowane przez Andrzej_TSW : 16.06.2009 o godz. 10:34.

"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Odpowiedz cytując