to i ja się pochwale , a co by nie

.. w końcu zdałem za 4 razem , najważniejsze to się nie załamywać i pozdrawiam pana Andrzeja T. może akurat to czyta w porządku gość
aha i jeszcze jedno jak to teraz jest z tymi zielonymi listkami badaniami i kursami itd?