Krajcika pamiętam jak grał w lidze czeskiej i był tam jednym z najlepszych na swojej pozycji, bardzo ofensywny, przebojowy jak dla mnie w formie może i lepszy od Baszcza.
Cytat:
Słoweński talent trafi do Wisły?
Wisła Kraków szuka napastnika, który mógłby odciążyć Pawła Brożka od zdobywania bramek. Rozwiązaniem dla drużyny mistrzów Polski może być młody Słoweniec - Tim Matavż. Według słoweńskich mediów napastnik FC Groningen znalazł się w kręgu zainteresowań Białej Gwiazdy.
Matavż w styczniu tego roku skończył 20 lat, mierzy 188 cm wzrostu, a jego atutem jest gra głową - tak w skrócie można przedstawić nowy talent słoweńskiej piłki. Od 2007 roku jest piłkarzem holenderskiego FC Groningen, z którego był ostatnio wypożyczony do FC Emmen.
Wypożyczenie po ostatnim sezonie dobiegło końca, a Groningen raczej nie będzie chciało zatrzymywać u siebie młodego zawodnika. Oprócz Wisły Matavżem interesuje się norweskie Tromose IL.
|
Co do napastnika to dobrze że pierwszy news na ta pozycje sie pojawił bo cos o partnerze dla brożka było cicho, choć ja sam liczyłem na kogos z doświadczeniem i ograniem, a nie na 'talent' do oszlifowania.