Witam. Bylem dzisiaj na komisji dostalem ksiazeczke oni zalatwiaja przeniesienie do rezerwy itp itd.
Jezeli chce wpis do ksiazeczki ze zostalem przeniesiony do rezerwy a mysle ze warto miec wpis to po tych 14 dniach gdzie sie udac do WKU na Zgody gdzie w jesieni rejestrowali mnie czy tam gdzie dzisiaj bylem na komisji
