Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10860
Stary 16.06.2009, 10:06
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
W każdym nastepnym roku bedzie tak samo trudno jak teraz. Poza tym w przyszlosci bedziemy grac u siebie a nie caly czas na wyjezdzie, wiec moim zdaniem w przyszlosci szanse beda wieksze.
w tym roku jesteśmy Mistrzem, w przyszłym roku możemy nim nie być

dlatego trzeba szansę wykorzystać, póki tą szansę mamy
Odpowiedz cytując