FredzIo napisał(a):

|
W każdym nastepnym roku bedzie tak samo trudno jak teraz. Poza tym w przyszlosci bedziemy grac u siebie a nie caly czas na wyjezdzie, wiec moim zdaniem w przyszlosci szanse beda wieksze.
|
w tym roku jesteśmy Mistrzem, w przyszłym roku możemy nim nie być
dlatego trzeba szansę wykorzystać, póki tą szansę mamy