Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10859
Stary 16.06.2009, 09:59
skeba napisał(a):Wyświetl post
Marek Hamsik - Ten jeden Slowacki zawodnik jest więcej wart, niż cała liga polska razem wzięta.
Niech sprowadzają, wolę żeby chociaż próbowali, najwyżej nie sprawdzą się i odeślą, bo tak za darmo.
Taka jest "Polityka Transferowa" naszego klubu. Jeśli w tym roku nie awansujemy do Lm, to chyba już nigdy, gdyż już łatwiej nie będzie
W każdym nastepnym roku bedzie tak samo trudno jak teraz. Poza tym w przyszlosci bedziemy grac u siebie a nie caly czas na wyjezdzie, wiec moim zdaniem w przyszlosci szanse beda wieksze.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując