Interia.pl napisał(a):
|
Już jutro Miroslav powinien przejść testy medyczne przy Reymonta. Jeśli przebiegną prawidłowo, a kluby dogadają się co do odstępnego, to pierwsze wzmocnienie przed walką o Ligę Mistrzów "Białej Gwiazdy" stanie się faktem. Z naszych informacji wynika, że krakowianie wyłożą za Bożoka 400 tys. euro.
|
Ciekawe skąd wszyscy biorą te swoje informacje?
