|
Marek Hamsik - Ten jeden Slowacki zawodnik jest więcej wart, niż cała liga polska razem wzięta.
Niech sprowadzają, wolę żeby chociaż próbowali, najwyżej nie sprawdzą się i odeślą, bo tak za darmo.
Taka jest "Polityka Transferowa" naszego klubu. Jeśli w tym roku nie awansujemy do Lm, to chyba już nigdy, gdyż już łatwiej nie będzie
|