Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10857
Stary 16.06.2009, 09:27
Marek Hamsik - Ten jeden Slowacki zawodnik jest więcej wart, niż cała liga polska razem wzięta.
Niech sprowadzają, wolę żeby chociaż próbowali, najwyżej nie sprawdzą się i odeślą, bo tak za darmo.
Taka jest "Polityka Transferowa" naszego klubu. Jeśli w tym roku nie awansujemy do Lm, to chyba już nigdy, gdyż już łatwiej nie będzie
Odpowiedz cytując