czytaliscie na futbol.pl dwa artykulu o Brozku i Kasprziku...
wedlug mnie jesli to prawda warto dac kontrakt Brozkowi na poziomie 250k Euro i dac jakas klauzule na popizomie 4mln Euro i Brozek by zostal wedlug mnie

a sprawa z bramkarzem zas tajemnicza...niby gadamy z jakims z zagranicznym...pewnie z tym z Grecji...