Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10854
Stary 16.06.2009, 09:10
czytaliscie na futbol.pl dwa artykulu o Brozku i Kasprziku...
wedlug mnie jesli to prawda warto dac kontrakt Brozkowi na poziomie 250k Euro i dac jakas klauzule na popizomie 4mln Euro i Brozek by zostal wedlug mnie
a sprawa z bramkarzem zas tajemnicza...niby gadamy z jakims z zagranicznym...pewnie z tym z Grecji...

Odpowiedz cytując