Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10849
Stary 16.06.2009, 08:50
W minionym sezonie poczynania ligi słowackiej wyglądały mniej więcej tak jak nasze. Bezproblemowe dojście do 3 rundy, potem porażka z Juventusem(0:4,1:1). Następnie 1 runda pucharu uefa(w kwalifikacjach zdążył odpaść Spartak Trnava) w której zagrały 2 słowackie zespoły. Tak jak u nas mistrz odpadł(Braga), a z kolei MSK Zylina przeszła Levski Sofia. W fazie grupowej zajęła 4 miejsce jednak miała nieporównywalnie mocniejszą grupę niż np. Lech. W grupie zdobyła 4 pkt(remis u siebie ze Slavią i uwaga, zwycięstwo 2:1 na Villa Park w Birmingham). W pozostałych meczach nieznacznie, jedną bramką uległa HSV i Ajaxowi.

Dlatego nie mówcie mi że liga słowacka jest dużo słabsza od naszej. A skoro sugerujecie się wycenami z transfermartktu to niech Bóg ma was w swojej opiece. Piszecie że piłkarze Słowaccy są warci 30 mln. A jak ma być inaczej skoro 3/4 nie jest jeszcze wycenionych. Też piszecie że Rużomberok to średniak. A staramy się o dwóch piłkarzy z 10 zespołu naszej ligi, murowanego kandydata do spadku w tym sezonie. Pomyślcie dwa razy zanim wypiszecie następną pierdołe która normalnych ludzi przyprawi o palpitację serca.
Odpowiedz cytując