Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10846
Stary 16.06.2009, 08:39
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/94/news94...i-z-Floty.html

Tak na odmianę.

25 tys. złotych? Zaporowa cena, nie ma co.
Ciekawe jakie są w takim razie zamiary klubu wobec Burligi? Kilka razy jeździł z pierwszym zespołem na obozy, czyli niby talent a tutaj chcą go opchnąć za 25 tys?
Inna sprawa że chyba zbyt dobrze to się w tej Flocie nie pokazał, skoro nie chcą go kupić.
a to nie za wypożyczenie czasem?
Odpowiedz cytując