sandomingo napisał(a):

http://www.90minut.pl/news/94/news94...i-z-Floty.html
Tak na odmianę.
25 tys. złotych? Zaporowa cena, nie ma co.
Ciekawe jakie są w takim razie zamiary klubu wobec Burligi? Kilka razy jeździł z pierwszym zespołem na obozy, czyli niby talent a tutaj chcą go opchnąć za 25 tys?
Inna sprawa że chyba zbyt dobrze to się w tej Flocie nie pokazał, skoro nie chcą go kupić.
|
a to nie za wypożyczenie czasem?