Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
 
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7934
Stary 16.06.2009, 08:32
Krótko na temat: Dysko-Polo-Żabo
Komedia... HGW spłaca dług TVNowi. Miasto buduje stadion dla Legii, a nie dla miasta. Równocześnie stadion narodowy, który chyba na początku miał kosztować jakieś 400mln, a teraz ponad miliard zł. A kluby z historią gniją lub niszczeją...

To tak, jakby w ekstraklasie grała np. Garbarnia, a miasto jej dało w pysk...
Żal...
Odpowiedz cytując