Kordel_Walker napisał(a):

...następny. Liga słowacka to dno i nie wiem czy w Europie jest gorsza ... może Białoruś i inne Luksemburgi.
Wg transfermarkt:
-wartość polskiej ligi - piłkarzy - 173.925.000 €
-wartość wegierskiej ligi - pilkarzy - 74.675.000 €
-wartość ukraińskiej ligi - piłkarzy - 478.800.000 €
-wartość słowackiej ligi - piłkarzy - 30.225.000 €
-wartość Wisły - piłkarzy - 28.350.000 € - 2 mln mniej niż całej słowackiej ligi!
|
Tak i Beto jest wart pół miliona euro. Chłopie daj spokój liga słowacka się rozwija i wciąż pnie się w góre. Ja nie mówię, że gość będzie super, ale z drugiej strony nie można już na dzień dobry mówić, że to jest żenada. Dla poparcia masz ranking:
http://boisko.info/ranking-uefa.php i zobacz jak punktują w kolejnych latach. Jest widoczny progres.