Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10842
Stary 16.06.2009, 07:04
http://www.90minut.pl/news/94/news94...i-z-Floty.html

Tak na odmianę.

25 tys. złotych? Zaporowa cena, nie ma co.
Ciekawe jakie są w takim razie zamiary klubu wobec Burligi? Kilka razy jeździł z pierwszym zespołem na obozy, czyli niby talent a tutaj chcą go opchnąć za 25 tys?
Inna sprawa że chyba zbyt dobrze to się w tej Flocie nie pokazał, skoro nie chcą go kupić.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując