Kordel_Walker napisał(a):

|
Tez sie zgadzam, ze to sluszny kierunek, ale placic za 25 latka, ktory nawet nie gral w swojej slabej reprezentacji 400tys e? Po raz drugi powtorze - za darmo jak najbardziej, max 100tys e. Chyba, ze ryzykujemy...moze jest dobry..jak wg Bednarza jest to niech wykłada kwote i za niego reczy posada. Ja bym osobiscie nie ryzykowal.
|
Jezus chlopie a jakby ci Interia czy Inny Kozaczek pl napisal ze Bozok kosztowal 1 mln Euro
To co

Napisali ,bo jakas kwote podac musieli,a ze w dupie byli i gowno widzieli skad mzoemy wiedziec jaka kwota jest prawdziwa

A moze to akurat 100 tys ,o ktorych piszesz
Powolywanie sie na transfermarkt ,pisanie o jakischs kwotach itd to zwyczajna dziecinada bo Zilina w ost edycji Pucharu Uefa radzila sobie calkiem calkiem.,a jej pikarze tani wiec na tej podstawie segregujesz wartosc klubow

To taki Petrescu powinien gdzies na szarym koncu ze swoja Unirea byc ,a nie Mistrza Rumunii zdobyc.
Tabellki,liczby,statystyki nie graja .....