Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10836
Stary 15.06.2009, 23:23
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Tez sie zgadzam, ze to sluszny kierunek, ale placic za 25 latka, ktory nawet nie gral w swojej slabej reprezentacji 400tys e? Po raz drugi powtorze - za darmo jak najbardziej, max 100tys e. Chyba, ze ryzykujemy...moze jest dobry..jak wg Bednarza jest to niech wykłada kwote i za niego reczy posada. Ja bym osobiscie nie ryzykowal.



Jezus chlopie a jakby ci Interia czy Inny Kozaczek pl napisal ze Bozok kosztowal 1 mln Euro

To co Napisali ,bo jakas kwote podac musieli,a ze w dupie byli i gowno widzieli skad mzoemy wiedziec jaka kwota jest prawdziwaA moze to akurat 100 tys ,o ktorych piszesz

Powolywanie sie na transfermarkt ,pisanie o jakischs kwotach itd to zwyczajna dziecinada bo Zilina w ost edycji Pucharu Uefa radzila sobie calkiem calkiem.,a jej pikarze tani wiec na tej podstawie segregujesz wartosc klubowTo taki Petrescu powinien gdzies na szarym koncu ze swoja Unirea byc ,a nie Mistrza Rumunii zdobyc.

Tabellki,liczby,statystyki nie graja .....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując