Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline
#
10834
15.06.2009, 23:10
Jak komuś się chce pobawić to może sobie na forum ruzomberoka zasiegnac opini od kibicow
http://forum.mfkruzomberok.sk/viewto...e251&start=370
pzdr
Guzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Guzik
Znajdź inne posty napisane przez Guzik