Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10832
Stary 15.06.2009, 23:07
Między siłą Polskiej a Slowackiej ligi nie ma różnicy, Polska 26, Słowacja 25 sklasyfikowana przez UEFE.
I to chyba powinno konczyc ten temat, a nie na powoływanie sie na jakieśśmieszne strony typu Transfermarkt i według niej robi sobie opinie o danej lidze czy zawodniku.


W sprawie Bożoka.
Ja mam w dupie jaka jest silna jego liga, w dupie jaka silna reprezentacja, czy on w niej grał czy nie, które miejsce zajął jego zespół, czy ma 5 czy 25 lat,czy jest Etiopczykiem czy Rumunem,czy sie nazywa Bożok czy inny Leonardo, czy przychodzi za darmo czy za 5 euro. on ma po prostu grac dobrze i ma byc z niego pożytek.
Odpowiedz cytując