Tez sie zgadzam, ze to sluszny kierunek, ale placic za 25 latka, ktory nawet nie gral w swojej slabej reprezentacji 400tys e? Po raz drugi powtorze - za darmo jak najbardziej, max 100tys e. Chyba, ze ryzykujemy...moze jest dobry..jak wg Bednarza jest to niech wykłada kwote i za niego reczy posada. Ja bym osobiscie nie ryzykowal.