Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10830
Stary 15.06.2009, 23:05
1q2 napisał(a):Wyświetl post

Jaką dekadę? - mamy się cofnąć do lat 70tych?dałem Ci linka - masz tam podsumowanie ost 5 lat i zgadzam się że liga słowacka jest słaba....tak jak i nasza i nie zmienią tego cyferki na transfermarkt.
Ja nie wiem czy ten koleś jest wart 400, 200 czy nawet 50 tys euro ale sam kierunek - Czechy/Słowacja/Bałkany czy nawet biedniejszy wschód , uważam za słuszny.

Tak jak to ktoś napisał,nas może stać na branie grajków ze słabszych lig, słabszych zespołów, na nic innego nie ma kasy i narazie nie będzie.Mam nadzieje że Łysy uczy się na błędach i jeśli ten Słowak do nas przyjdzie, to będzie wzmocnieniem.Jeśli...bo to znając życie jeszcze daleka droga do tego.
Tez sie zgadzam, ze to sluszny kierunek, ale placic za 25 latka, ktory nawet nie gral w swojej slabej reprezentacji 400tys e? Po raz drugi powtorze - za darmo jak najbardziej, max 100tys e. Chyba, ze ryzykujemy...moze jest dobry..jak wg Bednarza jest to niech wykłada kwote i za niego reczy posada. Ja bym osobiscie nie ryzykowal.
Odpowiedz cytując