Kordel_Walker napisał(a):

|
tylko zadaj sobie pytanie dlaczego? dlaczego nikt z tf sie ta liga nie interesuje?
|
Sorry, ale ... co to jest "tf" ?
Naprawdę lepiej, abyśmy się rozglądali za mniej znanymi, a być może wartościowymi zawodnikami, niż szukali drogich, przereklamowanych gwiazdorków, którzy przy najbliższej okazji będą szukali transferu do znacznie lepszego klubu niż Wisła. (vide sytuacja z Amiki).