Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10829
Stary 15.06.2009, 23:02
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
tylko zadaj sobie pytanie dlaczego? dlaczego nikt z tf sie ta liga nie interesuje?
Sorry, ale ... co to jest "tf" ?

Naprawdę lepiej, abyśmy się rozglądali za mniej znanymi, a być może wartościowymi zawodnikami, niż szukali drogich, przereklamowanych gwiazdorków, którzy przy najbliższej okazji będą szukali transferu do znacznie lepszego klubu niż Wisła. (vide sytuacja z Amiki).
Odpowiedz cytując