Kordel_Walker napisał(a):

|
Słowacy to dno i proszę cię nie kłóć się. Są za nami tak daleko jak my za Ukraińcami i nic raczej tego nie zmieni.
|

Jaką dekadę? - mamy się cofnąć do lat 70tych

?dałem Ci linka - masz tam podsumowanie ost 5 lat i zgadzam się że liga słowacka jest słaba....tak jak i nasza i nie zmienią tego cyferki na transfermarkt.
Ja nie wiem czy ten koleś jest wart 400, 200 czy nawet 50 tys euro ale sam kierunek - Czechy/Słowacja/Bałkany czy nawet biedniejszy wschód , uważam za słuszny.
Tak jak to ktoś napisał,nas może stać na branie grajków ze słabszych lig, słabszych zespołów, na nic innego nie ma kasy i narazie nie będzie.Mam nadzieje że Łysy uczy się na błędach i jeśli ten Słowak do nas przyjdzie, to będzie wzmocnieniem.Jeśli...bo to znając życie jeszcze daleka droga do tego.