sqallpl napisał(a):

|
Mi tylko chodzi o to, ze podales sumy z transfermarktu (zsumowane wartosci pilkarzy z danej ligii) nie patrzac na to, ze np. slowacka liga, jest praktycznie wogole nie wyceniona i pilkarze maja wpisane wartosci 0 euro.
|
tylko zadaj sobie pytanie dlaczego? dlaczego nikt z tf sie ta liga nie interesuje?