Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10826
Stary 15.06.2009, 22:56
dadek napisał(a):Wyświetl post
czy tylko ja się pogubiłem?
"bo są lepsi od Polaków, wygrali z nami 2:1, są pierwsi w grupie"- sa to cytaty innych uzytkownikow. W tym sensie to odczytaj..
Odpowiedz cytując