|
Po pierwsze to ta cała rozmowa nie ma sensu ponieważ zawodnik jeszcze nie podpisał z nami kontraktu.
Po drugie to czy będzie wzmocnieniem czy nie tego nie wie nikt, bo nawet zawodnik sprowadzony za milion może okazać się niewypałem.
Po trzecie kierowaniem się tutaj statystykami nie ma żadnego sensu ponieważ nie tylko one się liczą, ważne jest to czy zawodnik potrafi grać jeden na jeden, pociągnąć grę do przodu w dodatku nieraz można mieć udział przy bramce nie koniecznie ją strzelając czy też bezpośrednio asystując.
Patrzycie piłkarzowi na statystki a nieraz na forum chciano sprowadzać Janusza Gancarczyka, Szczota czy zimą niektórzy chcieli Krzysztofa Ostrowskiego a patrząc na ich statystyki to niczym nie powalają. Nie wiecie o nim nic to od razu uruchamiacie internet i jakieś durne strony.
Ćwielong w ruchu też grał beznadziejnie a u nas nagle stał się zawodnikiem który potrafi coś wnieść do zespołu i mimo swojej nieskuteczności to jak popatrzeć na jego grę w Ruchu a w Wiśle to niebo a ziemia. Diaz z kolei na początku o własne nogi się chciał pozabijać a teraz pierwszy skład.
Nie ma co go oceniać, jeśli przyjdzie to zobaczymy czy coś wniesie do zespołu.
|