Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10818
Stary 15.06.2009, 22:24
Wisła w 2007 kiedy byla zenujaco slaba i ostatecznie zajela 8 miejsce w lidze wygrala z Iraklisem na wyjezdzie, z Basel i minimalnie przegrala z Nancy, Blackburn i Feyenordem. Robienie takich statystyk i ustalanie sli w Europie na podstawie jednego sezonu mija sie z celem, slowacka pilka notuje staly postep jednak jest slabsza (jeszcze) od polskiej. Ten Ruzomberok zajal ostatecznie 5. miejsce w lidze na 12 zespolow. Zespol srodka tabeli jak u Jaga czy ŁKS. Jak na taki klub Bozok statystyki ma dobre. Jednak z wszelkimi komenatmi trzeba sie jeszcze troche wstrzymac. W sobote juz pierwszy trening !
Odpowiedz cytując