|
Banita
Offline
|
|
1q2 napisał(a): 
Jak masz pisać takie pierdoły to weź lepiej sobie odpuść wielki ekspercie.
Nikt tu nie robi z ligi słowackiej wielkiej marki ale Twoje wyliczenia były tak żałosne, ze jakbyś miał choć grosz honoru to byś dalej nie brnął, tylko przyznał się do błędu.Taka Żylina pykneła np na wyjeździe Aston Ville w zeszłym sezonie, minimalnie ulegając Ajaxowi i HSV - dlatego więcej pokory chłopaku.
|
prosze cie...
|
|