Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10815
Stary 15.06.2009, 22:17
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Te cyferki znaczą tyle, że nikomu z tf nie chce się fatygować do Słowacji i zbadać tamtejszy rynek bo to kupa gówna i każdy to wie tylko na tym forum co drugi post to spuszczanie cysterny spermy na lige Słowaków, jak to oni grają..wygrali zasłóżenie z Polską, ich kluby dochodzą dalej niż polskie w pucharach...Ludzie, wiadomo, że transfermarkt jest nieobiektywny, że przecenia np. takiego Zienia - 1800000e, ale przecenia także Słowaków, Niemców, Włochów i mniej więcej wyjdzie sprawiedliwie i równowaga zostaje zachowana, czyli liga np. ukraińska>polskiej>węgierskiej>słowackiej>maltańsk iej, itd. Ale widze, że co niektórzy tutaj myślą, że Słowacy są lepsi bo wygrali z Polską 2:1 - w jakich okolicznościach każdy wie...no ****a i spijają sobie jeszcze z dziubków. Macie pojęcie o piłce dziewczyny?
Jak masz pisać takie pierdoły to weź lepiej sobie odpuść wielki ekspercie.
Nikt tu nie robi z ligi słowackiej wielkiej marki ale Twoje wyliczenia były tak żałosne, ze jakbyś miał choć grosz honoru to byś dalej nie brnął, tylko przyznał się do błędu.Taka Żylina pykneła np na wyjeździe Aston Ville w zeszłym sezonie, minimalnie ulegając Ajaxowi i HSV - dlatego więcej pokory chłopaku.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując