skeba napisał(a):

To jest wstyd, by klub, który ma wielkie ambicje, chce grać w Lm pozyskuje piłkarzy jedynie z kartą w ręku. To jest niepojęte i każdy mi przyzna rację.
To już niech zainwestuja w szkolenie mlodziezy i będą mieli graczy za free, a nie jakieś zaciągi z Poludnia.
Z Bozokiem to my Olimpiakosu nie wyeliminujemy, jak oczywiście przejdziemy do 3 rundy
|
ja Ci racji nie przyznaje.... jak Ci wstyd to dorzuć ze 2 duże bańki do budżetu ze swojej kieszeni na transfery! i skąd wiesz że zagramy z Olimpiakosem w 3 rundzie? prorok jakiś? (zresztą to chyba niemożliwe, Oni mogą na nas czekać bodaj dopiero w IV rundzie eliminacji)
zobaczę info o Słowaku na oficjalnej, można komentować... na razie to info z jakże życzliwej nam Interii...