|
Piłkarze zazwyczaj przechodzą ze słabszego klubu do lepszego, musicie to zrozumiec. Więc nie spodziewajcie się niewiadomo jakich nazwisk w Wiśle.
Piłkarze Wisły kosztują 30mln euro? hahaha jak oni tam liczą za Łobodzinskiego po 2,5 mln E to czemu sie dziwic, wkońcu mamy jeszcze Dawidowskiego i Niedzielana w tej kadrze...
Ostatnio edytowane przez Zieniu17 : 15.06.2009 o godz. 21:53.
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!
Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
|