|
Kordel naprawde jestes fajny, ze opierasz swoje wiadomosci na temat informacji tej niemieckiej strony.
Ale polowa cen pilkarzy jest wzieta z kosmosu, transfermarkt dobry jest dlatego bo posiada mniej wiecej aktualne sklady i bardzo dobre statystyki meczow. Z wycena pilkarzy maja jednak spore problemy.
Bozok - wiemy tylko tyle ze nic nie wiemy. Jedyna zaleta jaka dostrzeglem po kilkuminutowym skrócie to to ze jest szybki. Czyli jedna ceche ma lepsza od Zienia
|