Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10796
Stary 15.06.2009, 21:44
Panowie ale po takich klubach musimy szukać zawodników! A może się wkomponuje w zespół i rozwinie się u nas przy lepszych zawodnikach? Kogo mamy ściągnąć? Dudka, który będzie chciał milony czy przeciętniaka Jodłowca za którego Polonia chce 2 mln Euro? Tymi przykladami ze strony transfermarket to już się żygać chce! Piłka to nie football manager a tutaj ludzie widze bardziej w tych realiach żyją! Jest kryzys, TF straciła mnóstwo pieniedzy, nie mamy stadionu, budżet przez to bedzie mniejszy. Trzeba ten rok poprostu przetrwac, jesli cos osiagniemy to bedzie wieeeelki sukces ! Piłka to wielki biznes i nie mozna o tym zapominac !
Odpowiedz cytując