|
Po mojemu, ani zeuropeizowany dziki, ani podrzędny piłkarz z ligi słowackiej nie dadzą nam zbawienia ale... Jak się nie ma co się lubi, to się pije co się ma.
Trzeba dać gościom szansę, bo może się okazać że obaj dołączą do piechura wszechczasów Gimeneza, który chyba już skończył karierę,a dalej idzie do Wisły. Wyciągano nam już pewniaków z samolotu, więc teraz cichutko próbujmy przejąc nowych gdzieś w okolicach Łysej Polany lub Chochołowa i spokojnie obejrzyjmy ich w akcji.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|