Temat: Tatuaże
Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 15.06.2009, 21:24
No może ten łańcuszek faktycznie trochę pe****ki ale chciałbym mieć tatuaż właśnie na przedramieniu bo to widoczne miejsce.Co powiecie na tribala ? jest kilka ładnych projektów.Ewentualnie może doradźcie gdzie mógłbym sobie zrobić jakiś niewielki tatuaż,skoro przedramię odpada .
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując