|
No może ten łańcuszek faktycznie trochę pe****ki ale chciałbym mieć tatuaż właśnie na przedramieniu bo to widoczne miejsce.Co powiecie na tribala ? jest kilka ładnych projektów.Ewentualnie może doradźcie gdzie mógłbym sobie zrobić jakiś niewielki tatuaż,skoro przedramię odpada .
|