Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10786
Stary 15.06.2009, 21:20
do prawnika...po czym Ci sie wydaje ze Leandro...a nie Leonardo...jest lepszy od Bozoka?
jeszcze nie mamy zadnego zawodnika a sie klocimy...przyjdzie...pokaza go z koszulka w rece...to bedzie nasz...i bedziemy go oceniac po meczach...
nie mozna oceniac zawodnika jak gral w poprzednim klubie...przychodzi do nowego klubu, kraju, nowa kultura jezyk...nie zawsze umiejetnosci pomagaja...trzeba miec psychike...a psychika jest wazna u sportowca...

Odpowiedz cytując